MODLITWA DO PANA JEZUSA - ODNALEZIONA PRZY GROBIE PANA JESUSA


1. O najsłodszy Panie Jezu oddaję się Tobie dnia dzisiejszego i na zawsze, a osobiście w godzinę śmierci mojej.
2. Odwołuję się do nieskończonej dobroci Twojej.
3. Rany Twoje najświętsze, niechaj będą mym spoczynkiem.
4. Krew i woda, która wypłynęła z Najświętszego Serca Twego, niechaj mnie broni na strasznym sądzie Twoim.
5. Najświętsze ciało i krew Twoja, niechaj mnie nakarmi i napoi
6. Bojaźliwa śmierć Twoja, niechaj mnie zachowa ku żywotowi wiecznemu.
7. Krwawe krople Twoje, niechaj zmyją grzechy moje.
8. O mój Jezu Twój gorzki smutek ofiaruję Najmilszemu Ojcu Twemu Niebieskiemu na odpuszczenie wszelkich grzechów moich.
9. Twoje wzgardy i zelżywości o najmilszy Jezu, które wycierpiałeś, niechaj zapłacą wszystkie grzechy moje.
10. Twoje ciężkie urąganie i męki niesłychane, niechaj mnie ochronią.
11. Te wszystkie boleści Twoje, o mój Jezu, oddaję Twemu Ojcu Niebieskiemu, za wszystkie moje niedbalstwa w służbie Twojej.
12. Twoja wielka miłość, niech mnie obroni od sztormów szatańskich w godzinę śmierci mojej.
13. O Panie Jezu mój, Twoja Święta Krew, niechaj duszę moją grzechami zmazaną obmyje.
14. Twoja poraniona Głowa, niechaj mnie obroni od wszelkiego złego.
15. Twoje niewinne na śmierć zasądzenie, niechaj mi będzie na odpuszczenie grzechów moich, długów moich.
16. Twoje prace, niechaj nagrodzą moje popełnione złości.
17. Twoja nagość, niechaj okryje nagość duszy mojej.
18. Twoje gorzkości i ciężkości śmiertelne, zranione nogi, ręce i Serce Przenajświętsze, niechaj mnie w złej mocy śmierci mojej oświecą.
19. W Ranach Twoich Przenajświętszych ukryj mnie całego.
20. Krew Twoja z Przenajświętszego Serca Twego, niechaj mnie obmyje.
21. Twoja Boska Moc, niechaj mnie utwierdza i zachowa od wszystkiego złego na duszy i ciele.
22. O najsłodszy Panie Jezu Chryste, Twoje Rany i boleści niechaj mnie błogosławią.
23. O gorzka Męko Jezusowa, zachowaj mnie od zguby wiecznej.
24. O najdroższe Rany Jezusa mojego, bądźcie mi pomocą w ostatnią godzinę śmierci mojej.
25. O Najdroższa Krwi Jezusa mojego, obmyj grzechy moje przed Bogiem Ojcem Twoim.
26. O Panie Jezu Chryste, Twoja boleść, śmierć, uczynki dobre i nauki, niechaj mi pomogą zaprzestać grzechów moich, ale i dozwól mi za nie serdecznie żałować.
27. Oddaję się na koniec, o mój dobry Jezu, Najświętszemu Sercu Twemu i ufam Twemu Miłosierdziu, wierzę w zasługi Męki i Śmierci Twojej, której się polecam i oddaje, a osobliwie w godzinę śmierci mojej. AMEN.

Modlitwa ta została znaleziona w Grobie Zbawiciela. Kto czyta tę modlitwę lub jego czytania słuchać będzie, albo ją przy sobie nosić będzie - nie umrze niespodziewanie, nie utonie, nie spali się, żadna trucizna działać nań nie będzie i niezwyciężonym z walki życiowej wyjdzie. Jeżeli modlitwę tę odmawiać będzie niewiasta mająca zostać matką, szczęśliwe dziecko na świat wyda. Gdy przy dziecku tę modlitwę kłaść będzie, uchroni je od epilepsji. Tok tej choroby przerwać można, przykładając tę modlitwę do prawego boku człowieka, który ma tę chorobę. Tego, który tę modlitwę dla siebie lub drugich przepisze - błogosławić będą- mówi Zbawiciel, a kto by się z niej śmiał lub nią pogardził - uczynię z niej pokutę. Modlitwa ta zabezpiecza dom, w którym ją posiadają od burzy i piorunów. Kto tę modlitwę codziennie odmawiać będzie, na trzy dni przed śmiercią, otrzyma znak o godzinie swojej śmierci. Modlitwa Nabożna do Pana Jezusa, w której człowiek suplikuje przez zasługi gorzkiej Męki Jego o odpuszczenie grzechów i szczęśliwą śmierć, z wiary pobożnej ma mieć ten przywilej, który dusza jedna wypowiedziała ukazawszy się przyjacielowi:.,Byłam wprawdzie w wielkich mękach, a miałam być potępiona wiecznie i z tej przyczyny laskę Bożą otrzymałam, że tę modlitwę siedem razy tylko przez życie odmówiłam. Gdybym była codziennie mówiła, nie cierpiałabym żadnych męk".

Komentarze  

 
+4 #196 Henryka 2017-02-13 08:05
Miłosierny Jezu.Cudowny Jezu,Wspomożeni e i Obrono nasza, oddaję Ci siebie i moja rodzinę w opiekę.Oddaję Ci wszystkie moje troski,ale też pragnienia.Uczy ń Panie co Ty chcesz.Daj mi,co sam uznasz za najlepsze dla mnie,bo Ty mnie znasz,znasz moje życie i Wiesz jaki jest.Oddaję Ci to wszystko i niech spełnia się Twoja Woja.Nie zwlekaj Panie z pomocą.Kocham Ci Jezu, uwielbiam Cię i dziękuję za wszystko.Tobie chwała Na wieki.Amen.
Cytować
 
 
+7 #195 Beata 2017-02-12 22:24
Boże przebacz mi moje straszne grzechy. Dziękuję za dar życia. Błagam, daj zdrowie mojej mamie, ktora tego tak bardzo teraz potrzebuje... Amen.
Cytować
 
 
+5 #194 J 2017-02-11 20:55
Zaprawdę modlitwa do Pana i Wybawcy leczy duszę.Różaniec przy ciele tworzy przedpole nie do zniesienia dla złych duchów uczłowieczonych .Każdą dobrą myślą,słowem,uc zynkiem stajemy się światła J Ch . Świadek Boży- a szept Pana dochodził jednocześnie zewsząd...inacz ej niż ludzki...}}}
Cytować
 
 
+3 #193 Piotr 2017-01-30 18:12
Jezu mój ratuj mnie od zguby i pomóż Jezu dźwigać mi mój krzyż moich długów i zobowiązań finansowych Jezu zeslij nam nie blask miłosierdzia twego na zblakana duszę moją nekana przez szatan amen
Cytować
 
 
+6 #192 Piotr 2017-01-29 21:26
Panie Jezu ukochany gdy czytam tom modlitwę proszę cie o cud mojej sprawie dziś był umnie Pan od długów które mam nie splacone nie mam Jezu pieniędzy aby je posłać serce moje Jezu krwawi tak bardzo że nie umiem sobie z tym poradzić dlatego oferuje Ci moje serce i duszę tylko Jezu uczyń cud abym mógł dziwignac swój krzyż życia i mieć siłę stanc w na nogi i dalej iść przez życie. Pomóż mi Jezu podnieś się z ziemi z krzyżem długów tak jak Jezu pisała św Faustyna droga twoja Jezu jest kreta i pod górę a na szczycie życia są wrota do domu Pana. Ukochany Jezu podaj mi pomocną dłoń tak abym miał siłę dziwignac krzyż moich długów i dalej iść przez życie sciezkom twoja z serca cie błagam uczyni Jezu cud abym przyrobil dużo pieniędzy aby pospać długi moje amen
Cytować
 
 
+3 #191 Piotr 2017-01-29 19:59
Panie Jezu prosze wyciągnij mnie z długów jakie popadł nie umiem sobie poradzi z życiem błagam cie z całego serca zmiłuj się na demnom z serca cie błagam. Jezu broni mnie przed szatanem.
Cytować
 
 
+7 #190 ola 2017-01-21 08:32
Panie...dziekuj e Ci za to ze stworzyles mnie taka jaka jestem. Za to ze obdarzasz mnie kazdego dnia tak niewyobrazalna iloscia łask. Za Twoje Milosierdzie dla mnie nedznej grzesznicy. Za wszystkie trudy i cierpienia....ł acze je z Twoim cierpieniem jako ofiare za tych ktorzy sie do Ciebie uciekaja..wejrz yj na ich wolanie...Kocha m Cie Jezu
Cytować
 
 
+4 #189 Czesław 2017-01-17 02:46
OJCZE PIO dziś czeka mnie operacja proszę Cię o wstawiennictwo u boga o uzdrowienie.gg
Cytować
 
 
+6 #188 teresa 2017-01-11 14:13
Jezu jesli mnie slyszysz pomoz mi splacic dlugii pozwol mi zyc dlugo I szczesliwie amen
Cytować
 
 
+6 #187 katarzyna 2017-01-10 08:58
Panie Boze pozwol mi przezwyciezac swoje leki. Prosze o pomoc w pozytywnym przezwyciezeniu problemow.
Cytować
 
 
+5 #186 Renata 2017-01-07 14:40
O Jezu, któryś nam na Świętym Całunie,
którym Ciało Twoje Przenajświętsze
owinięte było, całej Męki Twojej
znaki zostawił, spraw miłościwie,
abyśmy przez pokorę, pokutę i miłość
łaskę Miłosierdzia Twego otrzymali.
W pokorze mego serca składam Ci
doskonały Akt żalu i skruchy...
Cytować
 
 
+4 #185 Krzysztof 2017-01-06 09:31
Panie Jezu, zmiluj sie na Malgosia, uzdrow ja z nowotworu, ktory sie coraz bardziej rozwija, Panie Jezu Uam Tobie, niech bedzie wola Twoja
Cytować
 
 
+3 #184 Renata 2017-01-05 22:31
Ludzie, Pan Bóg nie jest wróżką waszą opamitajcie się !!! Bóg zesłał man 10 przykazan bozych , nie łammy ich. Zyjmy wedlug prawa Bozego, a nie dosięgnie nas kara boża .A nie jak trwoga to do Boga . Wtedy błagamy o pomoc . Bóg dał nam wolną ręke, mozemy robic co chcemy tylko szatan bieze wszystko gwałtem i nazuca nam swoje prawa. Bóg tak nie robi, on nas kocha bardzo , dlatego zostawił man wybór Bog nie nazuca nam niczegon on czeka na nas , a kiedy sie gubimy znajduje nas i dołancza do swojego stada. BOzE JAK CIE KOCHAM !!!
Cytować
 
 
+9 #183 marlena 2017-01-05 13:46
Panie Jezu proszę Cie o Łaskę dla maleńkiej Emilki żeby zaczęła ruszać raczka. Bóg jest małością i miłosierdziem.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież