MODLITWA DO PANA JEZUSA - ODNALEZIONA PRZY GROBIE PANA JESUSA


1. O najsłodszy Panie Jezu oddaję się Tobie dnia dzisiejszego i na zawsze, a osobiście w godzinę śmierci mojej.
2. Odwołuję się do nieskończonej dobroci Twojej.
3. Rany Twoje najświętsze, niechaj będą mym spoczynkiem.
4. Krew i woda, która wypłynęła z Najświętszego Serca Twego, niechaj mnie broni na strasznym sądzie Twoim.
5. Najświętsze ciało i krew Twoja, niechaj mnie nakarmi i napoi
6. Bojaźliwa śmierć Twoja, niechaj mnie zachowa ku żywotowi wiecznemu.
7. Krwawe krople Twoje, niechaj zmyją grzechy moje.
8. O mój Jezu Twój gorzki smutek ofiaruję Najmilszemu Ojcu Twemu Niebieskiemu na odpuszczenie wszelkich grzechów moich.
9. Twoje wzgardy i zelżywości o najmilszy Jezu, które wycierpiałeś, niechaj zapłacą wszystkie grzechy moje.
10. Twoje ciężkie urąganie i męki niesłychane, niechaj mnie ochronią.
11. Te wszystkie boleści Twoje, o mój Jezu, oddaję Twemu Ojcu Niebieskiemu, za wszystkie moje niedbalstwa w służbie Twojej.
12. Twoja wielka miłość, niech mnie obroni od sztormów szatańskich w godzinę śmierci mojej.
13. O Panie Jezu mój, Twoja Święta Krew, niechaj duszę moją grzechami zmazaną obmyje.
14. Twoja poraniona Głowa, niechaj mnie obroni od wszelkiego złego.
15. Twoje niewinne na śmierć zasądzenie, niechaj mi będzie na odpuszczenie grzechów moich, długów moich.
16. Twoje prace, niechaj nagrodzą moje popełnione złości.
17. Twoja nagość, niechaj okryje nagość duszy mojej.
18. Twoje gorzkości i ciężkości śmiertelne, zranione nogi, ręce i Serce Przenajświętsze, niechaj mnie w złej mocy śmierci mojej oświecą.
19. W Ranach Twoich Przenajświętszych ukryj mnie całego.
20. Krew Twoja z Przenajświętszego Serca Twego, niechaj mnie obmyje.
21. Twoja Boska Moc, niechaj mnie utwierdza i zachowa od wszystkiego złego na duszy i ciele.
22. O najsłodszy Panie Jezu Chryste, Twoje Rany i boleści niechaj mnie błogosławią.
23. O gorzka Męko Jezusowa, zachowaj mnie od zguby wiecznej.
24. O najdroższe Rany Jezusa mojego, bądźcie mi pomocą w ostatnią godzinę śmierci mojej.
25. O Najdroższa Krwi Jezusa mojego, obmyj grzechy moje przed Bogiem Ojcem Twoim.
26. O Panie Jezu Chryste, Twoja boleść, śmierć, uczynki dobre i nauki, niechaj mi pomogą zaprzestać grzechów moich, ale i dozwól mi za nie serdecznie żałować.
27. Oddaję się na koniec, o mój dobry Jezu, Najświętszemu Sercu Twemu i ufam Twemu Miłosierdziu, wierzę w zasługi Męki i Śmierci Twojej, której się polecam i oddaje, a osobliwie w godzinę śmierci mojej. AMEN.

Modlitwa ta została znaleziona w Grobie Zbawiciela. Kto czyta tę modlitwę lub jego czytania słuchać będzie, albo ją przy sobie nosić będzie - nie umrze niespodziewanie, nie utonie, nie spali się, żadna trucizna działać nań nie będzie i niezwyciężonym z walki życiowej wyjdzie. Jeżeli modlitwę tę odmawiać będzie niewiasta mająca zostać matką, szczęśliwe dziecko na świat wyda. Gdy przy dziecku tę modlitwę kłaść będzie, uchroni je od epilepsji. Tok tej choroby przerwać można, przykładając tę modlitwę do prawego boku człowieka, który ma tę chorobę. Tego, który tę modlitwę dla siebie lub drugich przepisze - błogosławić będą- mówi Zbawiciel, a kto by się z niej śmiał lub nią pogardził - uczynię z niej pokutę. Modlitwa ta zabezpiecza dom, w którym ją posiadają od burzy i piorunów. Kto tę modlitwę codziennie odmawiać będzie, na trzy dni przed śmiercią, otrzyma znak o godzinie swojej śmierci. Modlitwa Nabożna do Pana Jezusa, w której człowiek suplikuje przez zasługi gorzkiej Męki Jego o odpuszczenie grzechów i szczęśliwą śmierć, z wiary pobożnej ma mieć ten przywilej, który dusza jedna wypowiedziała ukazawszy się przyjacielowi:.,Byłam wprawdzie w wielkich mękach, a miałam być potępiona wiecznie i z tej przyczyny laskę Bożą otrzymałam, że tę modlitwę siedem razy tylko przez życie odmówiłam. Gdybym była codziennie mówiła, nie cierpiałabym żadnych męk".

Komentarze  

 
+6 #354 Wieslawa 2017-08-15 22:06
Panie Jezu dziękuję za wszelkie łaski otrzymane od Ciebie i błagam CIĘ o łaskę nawrócenia mojej córki i jej rodziny,łaskę zdrowia, dobrej pracy dla dzieci oraz o dalsze błogosławieństw o i opiekę dla nas.
Cytować
 
 
+5 #353 Renata 2017-08-11 18:07
Pragnę podzękowć Bogu Wszechmogącemu, za wysłuchanie moich modlitw , o uwolnienie mojego wnuka od gier komputerowych. Mój wnuk sprzedał komputer i nie gra juz, został uwolniony!!!!!! ! Bogu niech bedą dzieki, i Matce Najswiętrzej ze wstawiała się usyna swego. Chwała Bogu.Proszę was módlcie sie nie traccie wiary , bo Pan nasz wysłuchuje naszych modlitw.
Cytować
 
 
+6 #352 grazyna 2017-08-11 09:55
Jezu Ty sie tym zajmji polecam Ci sprawe Tobie wiadoma za wszystko dziekuje.
Cytować
 
 
+7 #351 Monika 2017-08-09 19:38
Panie Jezu bardzo cie przepraszam za wszystkie krzywdy ktore ci wyrzadzilam prosze cie o zdrowie dla mojego nie narodzonego dziecka aby wszystkie dolegliwości i krwotoki wkoncu ustaly bardzo cie prosze o to dziecko bardzo go pragne
Cytować
 
 
+7 #350 Ewa 2017-08-08 06:21
Panie Jezu, ukochany Ojcze dziękuję za Twoje łaski , Twoją miłość, za każdy dzień ,za opiekę nad moimi synami , mężem, mamą.Wybacz mi moje grzechy , jestem słabym człowiekiem, grzesznym i nie jestem godna prosić Ciebie Ojczulku o nic dla siebie, ale kocham Cię bo jesteś , bo mogę z Tobą rozmawiać , bo opiekujesz sie moją rodziną. Chwała Tobie Panie
Cytować
 
 
+6 #349 Jozef 2017-08-07 14:20
Boże wybacz mi kwile słabość i Proszę cie o siłe żebym się nie podawał Proszę cie o to w imię Jezusa
Cytować
 
 
+7 #348 bernadeta 2017-08-06 02:20
Dziekuje za zdrowie i prosze o blogoslawienstw o boze zdrowie milosc zgode I potrzebne laski dla mnie I mojej rodziny blogoslaw Boze i miej nas w swojej opiece
Cytować
 
 
+8 #347 Magda 2017-08-02 19:49
PANIE JEZU URATUJ MOJE MALZENSTWO, BLAGAM CIE O LASKE NAWROCENIA DLA MOJEGO MEZA.DZIEKUJE CI Z CALEGO SERCA MOJEGO PANIE !
Cytować
 
 
+6 #346 Ewa 2017-08-02 04:32
Ukochany Panie Jezu ponownie proszę Cię o udzielenie łaski zdania egzaminu mojego syna Michała. To już ostatni jego egzamin, dzięki Tobie , Twojej łasce i opiece wszystkie egzaminy zdał, więc i dzisiaj bądź przy moim synu i spraw aby zdał ten ostatni egzamin na chwałę Twoją Panie Jezu.Kochany Ojczulku jesteś wszystkim, całym naszym życiem ,bez Ciebie nie znaczymy nic . Ty Ojczulku dajesz sens naszemu życiu. Dziękuje za Twoje miłosierdzie za Twoje łaski ale przede wszystkim za to że jesteś . Proszę otocz opieka moje wnuki a w szczególności Sebastiana-udzi el mu Ojczulku łaski zdrowia. JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ ! AMEN
Cytować
 
 
+6 #345 Marek 2017-08-02 04:17
Boże Ojcze nasz z całego serca dziękuje Ci za Wszystkie łaski którymi nas obdarzasz. Z całego serca proszę cie Ukochany Ojcze miej w swojej przemożnej opiece całą naszą rodzinę, chroń nas od chorób od wszelkiego zła, daj nam dużo siły i wytrwałości. Amen.
Cytować
 
 
+6 #344 Ewa 2017-07-28 14:01
Panienko Najświętsza prosiłam Cię o pomoc dla mojego męża i nie wiem jak Tobie Panienko dziękować , mąż mój znalazł pracę. Mateczko jesteś najcudowniejszą jedyną . Tak bardzo dziękuję za wstawiennictwo i pomoc Twojemu Synowi Jezusowi i Tobie przenajświętsza Panienko. Jesteś miłością mojego życia.KOCHAM CIE PANIENKO I TWOJEGO SYNA JEZUSA.
Cytować
 
 
+7 #343 Monika 2017-07-27 06:22
Ojcze kochany, prosze spraw aby kobieta, ktora mnie oszukala i wyludziala ode mnie duze pieniadze, przez ktora cierpie ja i moja rodzina, zeby wzruszylo ja wreszcie sumienie i oddala dlug. Zeby zrozumiala co mi zrobila i naprawila szkode. Ja jej wybaczam ale zapomniec nie moge tego co zrobila. Za pozno niestety dopiedzialam sie, ze ona tak dziala i oszukala wiele osob i nadal to robi. Aby juz nikogo wiecej nie skrzywdzila i naprawila wszysko zlo, ktore wyrzadzila. Przez nia zawalil sie moj caly swiat, bo jej zaufalam i nie przypuszczalam jakimi intencjami ona sie kieruje. Dorowadzila moja rodzine do bankructwa. Panie milosierny prosze spraw aby udalo mi sie odzyskac moje pieniadze.
Cytować
 
 
+6 #342 Ewa 2017-07-26 18:11
Kochany Panie Jezu wysłuchaj mojej prośby
i udziel łaski dostania pracy mojemu mężowi Grzegorzowi w dniu jutrzejszym. Tylko dzięki Tobie coś znaczymy , bez Ciebie nie ma nic i nikogo.Bardzo Cie kocham . Wiem że zawracam Ci głowę Ojczulku , ale do kogo mam się zwrócić jak nie do Mojego Kochanego Ojczulka.. Tylko ty możesz pomóc. Dziękuję Ci za to że mogę codziennie z Tobą Ojczulku rozmawiać , za opiekę i miłosierdzie
Cytować
 
 
+7 #341 Emilia 2017-07-25 20:15
Dziękuję Ci Panie Bardzo Mocno za łaskę macierzyństwa, za moje Kochane Maleństwo. Mniej nas Panie w opiece i obdarz Nasze dzieciątko zdrówkiem i wszelkimi dobrami. Zawierzam Tobie nasz Kochany Panie wszystkie sprawy.
Cytować
 
 
+6 #340 Emilia 2017-07-25 20:10
Panie Jezu, nadziejo Nasza, polecam Ci całą swoją rodzinkę-mniej Nas Panie w dalszej opiece i udziel nam swych łask.
Prosimy o wiele, Ty Panie znasz nasze potrzeby, prośby i błagania.Kocham Panie Ciebie i Całą swoją Rodzinkę dlatego proszę o zdrowie dla Wszystkich i sprawy prywatne każdego z członków Rodzinki. Dziękuję za wszystkie otrzymane dary, przede wszystkim za Kochanego Męża, Rodziców,Babcie i Dziadziów, Rodzeństwo i ich Rodzinki. Kocham ich całym swoim sercem. Czuwaj Nad Nami nasz Kochany Panie. Proszę również o zdrowie dla Tomasza M., który w chwili obecnej jest w śpiączce i czekają go poważne walki o życie. Spraw Panie, aby był w pełni sprawny i w podziękowaniu oddał się Panie Tobie i modlitwie. Niech będzie Kochającym Tatą dla swojej córki i Oddanym Mężem dla żony Magdy, która każdego dnia wspólnie z nim walczy o jego życie po wypadku.
Cytować
 
 
+5 #339 Monika 2017-07-25 06:06
Jezu milosierny prosze Cie z glebi mojego serca o pomoc i ratunek dla mnie i meza, zebysmy wyszli w tragicznej sytuacji finansowej, zebysmy obronili siebie i to co mamy, co wypracowalismy przez lata. Prosze o zdrowie dla nas, ktorego tak bardzo potrzebujemy. Miej w opiece nas i naszych rodzicow.Jezu ufam Tobie.
Cytować
 
 
+5 #338 Ewa 2017-07-24 15:42
Panie Jezu dzisiaj daję świadectwo Twojego Miłosierdzia. Prosiłam Cię rano o pomoc dla mojego syna i dałeś mu. Dziękuję Ci Jezu za wszystko , jesteś miłością mojego życia. Panie Jezu bez Ciebie nie ma nic , nie ma nikogo to ty decydujesz o losie naszym. Niech tak będzie zawsze Mój Jezu. Nie ma słów które mogłyby wyrazić moją miłość do Ciebie Jezu. KOCHAM CIĘ
Cytować
 
 
+6 #337 Ewa 2017-07-24 15:35
Dzisiaj daje świadectwo miłosierdzia Jezusowego rano prosiłam o pomoc Panienki Najświętszej dla mojego syna Michała i o wstawiennictwo Panienki i możecie wierzyć mi wierzyć lub nie ale Panienka Miłosierna wysłuchała moich modlitw . Moje dziecko zdało egzamin i wiem że tak jak mój syn powiedział cyt" nigdy nie zdałbym gdyby nie Panienka i twoje modlitwy mamo". Dziękuję ci Panienko. Przyjadę do Częstochowy z synem aby Ci podziękować osobiście . Kocham Cię.
Cytować
 
 
+4 #336 Ewa 2017-07-24 04:43
Ukochany Jezu Ty powiedziałeś proście a będzie wam dane.Wiem że nie jestem godna o nic Cię prosić , ale Ojczulku Kochany proszę pomóż mojemu synowi Michałowi zdać w dniu dzisiejszym egzamin , bez Ciebie nie ma nic, tylko z Tobą możemy wszystko.Tak bardo Cię kocham ,staram się abym mogła Nazywać się Twoim dzieckiem,ale rożnie mi to wychodzi. Ale proszę nie zważaj na grzechy moje ale wejrzyj w głąb mego serca i na moją miłość do Ciebie i proszę nie odwracaj się miłosierny Boże od moich synów i mojej rodziny ,czuwaj nad nimi , nie bacząc na moje grzechy.Ojczulk u Kochany bądź dzisiaj szczególnie blisko przy moim synie Michale. Bądź przy nim blisko szczególnie dziś- nie opuszczaj mojego syna Pnie Jezu pomóż mojemu mężowi we wiadomej sprawie to taki dobry człowiek, tak bardzo CI Jezu dziękuje za męża.
Cytować
 
 
+5 #335 Bozena 2017-07-23 07:24
Panie Jezu, najblizszy sercu memu, jedynie Tobie moge powierzyc i zaufac, ze cos zmienisz w niewierze moich dzieci.Calkiem odeszly od wiary, kosciola, sakramentow, wychowuja wlasne dzieci zupelnie bez wiary, chodzenia na Msze sw w niedziele. Panie jezu, to niesakramentaln e malzenstwo syna, przemien, daj by sie nawrocili, by byli prawdziwa, chrzescijanska, katolicka rodzina. Tosamo odnosie sie do dwoch corek, szczegolnie do Kamili.
Cytować
 
 
+6 #334 Halins 2017-07-19 18:49
Panie Jezu Miłosierny jedyna nadziejo dla mojej rodziny, błagam i proszę wysłuchaj moich próśb, źeby pozytywnie zakończyły się nasze tz Haliny i Zygmunta sprawy zawodowe , które zadecydują o przyszłości naszej rodziny.Jezu Ufam Tobie. Ty się tym zajmij.
Cytować
 
 
+5 #333 Maria 2017-07-17 07:36
Trójco Przenajświętsza ,mocy moja,bądż mi na pomocy.Proszę Cię Jezusie,proszę Cię Maryjo,oraz proszę wszystkich Świętych,do których się dziennie modlę - sprawcie, by w naszych domach znów zagościła zgoda.Nie pragnę niczego tak jak pragnę pojednania między moimi Dziećmi,bo to , co się stało,nigdy przedtem miejsca nie miało,przez cłe dtychczasowe nasze życie.Dlatego ufam Bogu i mam nadzieję,że doczekam się tej upragnionej zgody, jeszcze za mojego życia.Zachęcona słowami \Jezusa ,, proście,a orzymacie,pozdr awiam wszystkich, obiecuję modlitwę i proszę , módlcie się Kochani razem ze mną,w naszych wspólnych sprawach.
Cytować
 
 
+5 #332 Sławomir 2017-07-15 18:41
Dziękuje tobie Panie Jezu za wszystkie dary i błogosławienstw a w mojim zyciu,Badz pochwalony panie na wieki wiekow amen
Cytować
 
 
+7 #331 Justyna 2017-07-13 17:25
Ukochany Panie Jezu w moim zyciu zdziałaleś wielu cudów za które bardzo Ci dziękuję,Najdro ższy Jezu spraw aby i tym razem wszystko dobrze się skończyło,miej nas w swojej opiece.Kocham Cię całym moim sercem.Amen
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież