MODLITWA DO PANA JEZUSA - ODNALEZIONA PRZY GROBIE PANA JESUSA


1. O najsłodszy Panie Jezu oddaję się Tobie dnia dzisiejszego i na zawsze, a osobiście w godzinę śmierci mojej.
2. Odwołuję się do nieskończonej dobroci Twojej.
3. Rany Twoje najświętsze, niechaj będą mym spoczynkiem.
4. Krew i woda, która wypłynęła z Najświętszego Serca Twego, niechaj mnie broni na strasznym sądzie Twoim.
5. Najświętsze ciało i krew Twoja, niechaj mnie nakarmi i napoi
6. Bojaźliwa śmierć Twoja, niechaj mnie zachowa ku żywotowi wiecznemu.
7. Krwawe krople Twoje, niechaj zmyją grzechy moje.
8. O mój Jezu Twój gorzki smutek ofiaruję Najmilszemu Ojcu Twemu Niebieskiemu na odpuszczenie wszelkich grzechów moich.
9. Twoje wzgardy i zelżywości o najmilszy Jezu, które wycierpiałeś, niechaj zapłacą wszystkie grzechy moje.
10. Twoje ciężkie urąganie i męki niesłychane, niechaj mnie ochronią.
11. Te wszystkie boleści Twoje, o mój Jezu, oddaję Twemu Ojcu Niebieskiemu, za wszystkie moje niedbalstwa w służbie Twojej.
12. Twoja wielka miłość, niech mnie obroni od sztormów szatańskich w godzinę śmierci mojej.
13. O Panie Jezu mój, Twoja Święta Krew, niechaj duszę moją grzechami zmazaną obmyje.
14. Twoja poraniona Głowa, niechaj mnie obroni od wszelkiego złego.
15. Twoje niewinne na śmierć zasądzenie, niechaj mi będzie na odpuszczenie grzechów moich, długów moich.
16. Twoje prace, niechaj nagrodzą moje popełnione złości.
17. Twoja nagość, niechaj okryje nagość duszy mojej.
18. Twoje gorzkości i ciężkości śmiertelne, zranione nogi, ręce i Serce Przenajświętsze, niechaj mnie w złej mocy śmierci mojej oświecą.
19. W Ranach Twoich Przenajświętszych ukryj mnie całego.
20. Krew Twoja z Przenajświętszego Serca Twego, niechaj mnie obmyje.
21. Twoja Boska Moc, niechaj mnie utwierdza i zachowa od wszystkiego złego na duszy i ciele.
22. O najsłodszy Panie Jezu Chryste, Twoje Rany i boleści niechaj mnie błogosławią.
23. O gorzka Męko Jezusowa, zachowaj mnie od zguby wiecznej.
24. O najdroższe Rany Jezusa mojego, bądźcie mi pomocą w ostatnią godzinę śmierci mojej.
25. O Najdroższa Krwi Jezusa mojego, obmyj grzechy moje przed Bogiem Ojcem Twoim.
26. O Panie Jezu Chryste, Twoja boleść, śmierć, uczynki dobre i nauki, niechaj mi pomogą zaprzestać grzechów moich, ale i dozwól mi za nie serdecznie żałować.
27. Oddaję się na koniec, o mój dobry Jezu, Najświętszemu Sercu Twemu i ufam Twemu Miłosierdziu, wierzę w zasługi Męki i Śmierci Twojej, której się polecam i oddaje, a osobliwie w godzinę śmierci mojej. AMEN.

Modlitwa ta została znaleziona w Grobie Zbawiciela. Kto czyta tę modlitwę lub jego czytania słuchać będzie, albo ją przy sobie nosić będzie - nie umrze niespodziewanie, nie utonie, nie spali się, żadna trucizna działać nań nie będzie i niezwyciężonym z walki życiowej wyjdzie. Jeżeli modlitwę tę odmawiać będzie niewiasta mająca zostać matką, szczęśliwe dziecko na świat wyda. Gdy przy dziecku tę modlitwę kłaść będzie, uchroni je od epilepsji. Tok tej choroby przerwać można, przykładając tę modlitwę do prawego boku człowieka, który ma tę chorobę. Tego, który tę modlitwę dla siebie lub drugich przepisze - błogosławić będą- mówi Zbawiciel, a kto by się z niej śmiał lub nią pogardził - uczynię z niej pokutę. Modlitwa ta zabezpiecza dom, w którym ją posiadają od burzy i piorunów. Kto tę modlitwę codziennie odmawiać będzie, na trzy dni przed śmiercią, otrzyma znak o godzinie swojej śmierci. Modlitwa Nabożna do Pana Jezusa, w której człowiek suplikuje przez zasługi gorzkiej Męki Jego o odpuszczenie grzechów i szczęśliwą śmierć, z wiary pobożnej ma mieć ten przywilej, który dusza jedna wypowiedziała ukazawszy się przyjacielowi:.,Byłam wprawdzie w wielkich mękach, a miałam być potępiona wiecznie i z tej przyczyny laskę Bożą otrzymałam, że tę modlitwę siedem razy tylko przez życie odmówiłam. Gdybym była codziennie mówiła, nie cierpiałabym żadnych męk".

Komentarze  

 
+1 #146 Mama 2016-06-26 18:46
Jezu Miosierny dziekuje Tobie z calego serca, ze mnie wysluchales. Miej pod opieka cala moja rodzinne.
Cytować
 
 
+1 #145 Ania 2016-06-26 09:44
Kochany Jezu, dziękuję, że mnie wysluchałeś. Oddaje się Tobie całym sercem i duszą, proszę troszcz się o nas. Ufam Ci Jezu!
Cytować
 
 
+1 #144 Tomek 2016-06-24 21:41
Bozeno, masz racje i dziekuje ze napisalas pozdrawiam Cie i Wszystkich, Z Bogiem!
Cytować
 
 
+1 #143 Agnieszka 2016-06-21 19:34
Panie Jezu Kocham Cie Ufam Ci i ufac nie przestane. Prosze Cie Kochany Panie Jezu o zdrowie dla mojej mamusi o to zeby Ja noga nie bolala zeby operacja ktora jest zaplanowana udala sie i moja mama byla sprawna i zdrowa. Wiem ze nie zostawisz mnie bez pomocy. Prosze Cie badz zawsze z Nami i trzymaj nas za reke i prowadz.
Cytować
 
 
+1 #142 Ania 2016-06-21 15:22
Jezu Kochany, Miłosierny Boże przepraszam za grzechy moje, za cierpienie Twoje, Ty jesteś Miłością tego świata. Przebacz mi Jezu moje grzechy, pozwól podążać Twoją drogą i zbliżyć się do Ciebie. Jezu ufam Tobie całym sercem swoim, wierzę w Twoje Miłosierdzie.
Amen.
Cytować
 
 
+1 #141 bozena 2016-06-19 07:21
Tomek, to do Ciebie. Ja tez bardzo długo się modliłam, tez myślałam ze z tego nic nie będzie, ale Bog jest wierny, czasem trzeba poczekac, on zawsze dotrzymuje obietnicy. Czasem tez trzeba dac cos z siebie, slepy musial obmyc sie w sadzawce Siloe, w |Kanie Galilejskiej sludzy musieli naniesc wody czerpakami, moglo im to zajac nawet kilka dni, Mojzesz musial trzymac rece do gory , a wtedy wygrywali bitwe. Moj maz mial raka pecherza i prostaty. Wszyscy sie za niego modlili, nie bylo czasu, rak zajal 75%, ale my tez podjelismy walke. Teraz jest zdrowy. Bylo tez tak, ze musialam dlugo czekac, gdy prosilam, zeby moja corka zmadrzala. Dlatego wiem, ze nigdy nie wolno sie poddawac. Jezus Chrystus jest zawsze z toba, nawet gdy myslisz, ze tak nie jest, On jest obok ciebie, kocha cie tak samo jak kazdego innego. Nie poddawaj sie. Nie wiem co sie stalo, bo dzis przypadkiem weszlam na te strone, ale zaufaj mu a On zatroszczy sie o reszte.
Cytować
 
 
+1 #140 Justyna 2016-06-18 11:37
Najdroższy Jezu Chryste dziękuję Ci za szczęśliwe rozwiązanie i cudowną córeczkę. Jednocześnie proszę o dalsze błogosławieństw o. Miej Panie w swojej opiece całą moją Rodzinę. Prowadź nas. Amen.
Cytować
 
 
+2 #139 Małgorzata 2016-05-27 19:56
Ukochany Panie Jezu, dziękuję Ci z całego serca za to, że mam wspaniałą, ukochaną córeczkę i żoną wspaniałego męża. Dziękuję za całą rodzinę. Dziękuję za zdrowie i wszystkie pomyślności w naszym życiu. Błagam, dopomóż nam w swoim miłosierdziu i nadal otaczaj swoją opieką moje dziecko, męża i całą rodzinę. Panie Jezu ufam Tobie.
Cytować
 
 
+4 #138 beata 2016-05-22 18:54
Jezu, błagam Cię o uzdrowienie mojej córki, spraw ,aby syn chciał się uczyć i nie ciągnęło go złych zachowa, pokus. Pomóż mi przeżyć to życie, bo bez Twojej pomocy nie dam sobie rady.
Cytować
 
 
+4 #137 MAMA 2016-05-19 13:21
PANIE JEZU dziekuje ci za moje dzeci i prosze dai mi swiatla TWOJEGO prowadz nas na Twoja droge .JEZU ufam TOBIE i klaniam sie u TWOICH zranionych nog.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież