MODLITWA DO PANA JEZUSA - ODNALEZIONA PRZY GROBIE PANA JESUSA


1. O najsłodszy Panie Jezu oddaję się Tobie dnia dzisiejszego i na zawsze, a osobiście w godzinę śmierci mojej.
2. Odwołuję się do nieskończonej dobroci Twojej.
3. Rany Twoje najświętsze, niechaj będą mym spoczynkiem.
4. Krew i woda, która wypłynęła z Najświętszego Serca Twego, niechaj mnie broni na strasznym sądzie Twoim.
5. Najświętsze ciało i krew Twoja, niechaj mnie nakarmi i napoi
6. Bojaźliwa śmierć Twoja, niechaj mnie zachowa ku żywotowi wiecznemu.
7. Krwawe krople Twoje, niechaj zmyją grzechy moje.
8. O mój Jezu Twój gorzki smutek ofiaruję Najmilszemu Ojcu Twemu Niebieskiemu na odpuszczenie wszelkich grzechów moich.
9. Twoje wzgardy i zelżywości o najmilszy Jezu, które wycierpiałeś, niechaj zapłacą wszystkie grzechy moje.
10. Twoje ciężkie urąganie i męki niesłychane, niechaj mnie ochronią.
11. Te wszystkie boleści Twoje, o mój Jezu, oddaję Twemu Ojcu Niebieskiemu, za wszystkie moje niedbalstwa w służbie Twojej.
12. Twoja wielka miłość, niech mnie obroni od sztormów szatańskich w godzinę śmierci mojej.
13. O Panie Jezu mój, Twoja Święta Krew, niechaj duszę moją grzechami zmazaną obmyje.
14. Twoja poraniona Głowa, niechaj mnie obroni od wszelkiego złego.
15. Twoje niewinne na śmierć zasądzenie, niechaj mi będzie na odpuszczenie grzechów moich, długów moich.
16. Twoje prace, niechaj nagrodzą moje popełnione złości.
17. Twoja nagość, niechaj okryje nagość duszy mojej.
18. Twoje gorzkości i ciężkości śmiertelne, zranione nogi, ręce i Serce Przenajświętsze, niechaj mnie w złej mocy śmierci mojej oświecą.
19. W Ranach Twoich Przenajświętszych ukryj mnie całego.
20. Krew Twoja z Przenajświętszego Serca Twego, niechaj mnie obmyje.
21. Twoja Boska Moc, niechaj mnie utwierdza i zachowa od wszystkiego złego na duszy i ciele.
22. O najsłodszy Panie Jezu Chryste, Twoje Rany i boleści niechaj mnie błogosławią.
23. O gorzka Męko Jezusowa, zachowaj mnie od zguby wiecznej.
24. O najdroższe Rany Jezusa mojego, bądźcie mi pomocą w ostatnią godzinę śmierci mojej.
25. O Najdroższa Krwi Jezusa mojego, obmyj grzechy moje przed Bogiem Ojcem Twoim.
26. O Panie Jezu Chryste, Twoja boleść, śmierć, uczynki dobre i nauki, niechaj mi pomogą zaprzestać grzechów moich, ale i dozwól mi za nie serdecznie żałować.
27. Oddaję się na koniec, o mój dobry Jezu, Najświętszemu Sercu Twemu i ufam Twemu Miłosierdziu, wierzę w zasługi Męki i Śmierci Twojej, której się polecam i oddaje, a osobliwie w godzinę śmierci mojej. AMEN.

Modlitwa ta została znaleziona w Grobie Zbawiciela. Kto czyta tę modlitwę lub jego czytania słuchać będzie, albo ją przy sobie nosić będzie - nie umrze niespodziewanie, nie utonie, nie spali się, żadna trucizna działać nań nie będzie i niezwyciężonym z walki życiowej wyjdzie. Jeżeli modlitwę tę odmawiać będzie niewiasta mająca zostać matką, szczęśliwe dziecko na świat wyda. Gdy przy dziecku tę modlitwę kłaść będzie, uchroni je od epilepsji. Tok tej choroby przerwać można, przykładając tę modlitwę do prawego boku człowieka, który ma tę chorobę. Tego, który tę modlitwę dla siebie lub drugich przepisze - błogosławić będą- mówi Zbawiciel, a kto by się z niej śmiał lub nią pogardził - uczynię z niej pokutę. Modlitwa ta zabezpiecza dom, w którym ją posiadają od burzy i piorunów. Kto tę modlitwę codziennie odmawiać będzie, na trzy dni przed śmiercią, otrzyma znak o godzinie swojej śmierci. Modlitwa Nabożna do Pana Jezusa, w której człowiek suplikuje przez zasługi gorzkiej Męki Jego o odpuszczenie grzechów i szczęśliwą śmierć, z wiary pobożnej ma mieć ten przywilej, który dusza jedna wypowiedziała ukazawszy się przyjacielowi:.,Byłam wprawdzie w wielkich mękach, a miałam być potępiona wiecznie i z tej przyczyny laskę Bożą otrzymałam, że tę modlitwę siedem razy tylko przez życie odmówiłam. Gdybym była codziennie mówiła, nie cierpiałabym żadnych męk".

Komentarze  

 
+1 #21 Kazimierz 2015-07-20 08:43
Wiem że dzięki tej modlitwie między innymi przetłumaczonej i wysłanej do moich znajomych uratowało się ich małżeństwo i inne sprawy potoczyły się dobrze BOGU DZIĘKUJĄ to wielka rzecz.
Cytować
 
 
+1 #20 Paweł 2015-07-13 17:32
GŁĘBOKA MODLITWA SIĘGAJĄCA SEDNA TEGO W CO WIERZĘ. JEZU, WYZWÓL MNIE Z NAŁOGÓW, KTÓRE MNIE ODDALAJĄ OD TWEJ MIŁOŚCI. POCIĄGNIJ MNIE ZA SOBĄ MÓJ OBLUBIEŃCZE I MOICH BLISKICH I TYCH KTÓRYCH NOSZĘ W SWYM SERCU.. OBMYJ NAS WSZYSTKICH SWĄ DROGOCENNĄ KRWIĄ, A STANIEMY SIĘ CZYŚCI..BŁOGOSŁ AW NAM JEZU.. AMEN.
Cytować
 
 
+1 #19 Magdalena 2015-07-12 10:29
Kocham Cię mój Najświętszy Panie, Ty wiesz, czego pragnę, co jest w moim sercu i o to Panie Cię Błagam.
Cytować
 
 
0 #18 anna 2015-07-10 19:26
Panie Jezu Chryste, Synu Boży zmiłuj się nade mną grzeszną. Błogosław mojej rodzinie, miej w swojej świętej opiece mojego ukochanego Maćka , jego mamę i malutką Nikolkę. Jezu ufam Tobie!
Cytować
 
 
+3 #17 Jacek 2015-05-27 23:23
Kochamy cię Panie Jezu ponad wszystko w swoim nieskończonym miłosierdziu wybacz grzechy moje i innych, tym którzy ulegaja czesto słabością ale noszą ciebie w sercu i kochaja Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus Bóg Ojciec i Duch Świety Na wieki wieków Amen .
Cytować
 
 
+2 #16 Michael 2015-05-25 20:31
Cytuję maciej:
Proszę o modlitwę która mnie obroni przed demonem slendrina,do Matki Boskiej Martyna


Odmawiaj egzorcyzm: "O Potężna Niebios Królowo" znajdziesz tą modlitwę tu: http://www.modlitewnik.com.pl/modlitwy/259-modlitwy-egzorcyzmy-2
Cytować
 
 
+4 #15 Iwona 2015-05-25 05:37
Jezu spoczywający w grobie, dziekuję ci, żeś poprzez złożenie życia Swego w tej bolesnej OFIERZE KRZYŻA -okazał MIŁOŚĆ NAJWIĘKSZĄ do stworzenia Swojego. Dzięki za uzdrawianie syna z nowotworu mózgu i za jego nawrócenie(syn po operacji zaczął modlić się na tejże modlitwie, i wozi ja ze sobą w podróż), za wzwolenie mnie z nowotworu szpiku, a nade wszystko za ŁASKĘ żywego obcowania z Tobą. Jezu, Królu Miłosierdzia, bądź uwielbiony w twoim miłosiernym działaniu w naszych grzesznych duszach! MIłuję Ciebie i błagam o miłosierdzie dla każdej duszy, która ofiarowuje Ci tę modlitwę, i - dla całego świata! Amen.
Cytować
 
 
+3 #14 maciej 2015-05-23 20:02
Proszę o modlitwę która mnie obroni przed demonem slendrina,do Matki Boskiej Martyna
Cytować
 
 
+3 #13 Halina 2015-05-09 07:07
Panie Jezu proszę o łaskę uwolnienia przerwania klątw i przekleństw w mojej rodzinie do czwartego pokolenia,prosz ę o przywrócenie zgody,miłości i o wzajemne kontakty z moimi wszystkimi dziećmi, zrywając między nami i w nas wszelkie diabelskie więzy, a otocz nas opieką swoich Aniołów. Przetnij Panie Jezu wszelkie kanały zła. Dziękuję Panie Jezu, że mnie wysłuchałeś i weszłam na stronę tej modlitwy
Cytować
 
 
+4 #12 romek 2015-04-19 16:02
dziekuje za wytrwalosc iprosze o zdrowie
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież