MODLITWA DO PANA JEZUSA - ODNALEZIONA PRZY GROBIE PANA JESUSA


1. O najsłodszy Panie Jezu oddaję się Tobie dnia dzisiejszego i na zawsze, a osobiście w godzinę śmierci mojej.
2. Odwołuję się do nieskończonej dobroci Twojej.
3. Rany Twoje najświętsze, niechaj będą mym spoczynkiem.
4. Krew i woda, która wypłynęła z Najświętszego Serca Twego, niechaj mnie broni na strasznym sądzie Twoim.
5. Najświętsze ciało i krew Twoja, niechaj mnie nakarmi i napoi
6. Bojaźliwa śmierć Twoja, niechaj mnie zachowa ku żywotowi wiecznemu.
7. Krwawe krople Twoje, niechaj zmyją grzechy moje.
8. O mój Jezu Twój gorzki smutek ofiaruję Najmilszemu Ojcu Twemu Niebieskiemu na odpuszczenie wszelkich grzechów moich.
9. Twoje wzgardy i zelżywości o najmilszy Jezu, które wycierpiałeś, niechaj zapłacą wszystkie grzechy moje.
10. Twoje ciężkie urąganie i męki niesłychane, niechaj mnie ochronią.
11. Te wszystkie boleści Twoje, o mój Jezu, oddaję Twemu Ojcu Niebieskiemu, za wszystkie moje niedbalstwa w służbie Twojej.
12. Twoja wielka miłość, niech mnie obroni od sztormów szatańskich w godzinę śmierci mojej.
13. O Panie Jezu mój, Twoja Święta Krew, niechaj duszę moją grzechami zmazaną obmyje.
14. Twoja poraniona Głowa, niechaj mnie obroni od wszelkiego złego.
15. Twoje niewinne na śmierć zasądzenie, niechaj mi będzie na odpuszczenie grzechów moich, długów moich.
16. Twoje prace, niechaj nagrodzą moje popełnione złości.
17. Twoja nagość, niechaj okryje nagość duszy mojej.
18. Twoje gorzkości i ciężkości śmiertelne, zranione nogi, ręce i Serce Przenajświętsze, niechaj mnie w złej mocy śmierci mojej oświecą.
19. W Ranach Twoich Przenajświętszych ukryj mnie całego.
20. Krew Twoja z Przenajświętszego Serca Twego, niechaj mnie obmyje.
21. Twoja Boska Moc, niechaj mnie utwierdza i zachowa od wszystkiego złego na duszy i ciele.
22. O najsłodszy Panie Jezu Chryste, Twoje Rany i boleści niechaj mnie błogosławią.
23. O gorzka Męko Jezusowa, zachowaj mnie od zguby wiecznej.
24. O najdroższe Rany Jezusa mojego, bądźcie mi pomocą w ostatnią godzinę śmierci mojej.
25. O Najdroższa Krwi Jezusa mojego, obmyj grzechy moje przed Bogiem Ojcem Twoim.
26. O Panie Jezu Chryste, Twoja boleść, śmierć, uczynki dobre i nauki, niechaj mi pomogą zaprzestać grzechów moich, ale i dozwól mi za nie serdecznie żałować.
27. Oddaję się na koniec, o mój dobry Jezu, Najświętszemu Sercu Twemu i ufam Twemu Miłosierdziu, wierzę w zasługi Męki i Śmierci Twojej, której się polecam i oddaje, a osobliwie w godzinę śmierci mojej. AMEN.

Modlitwa ta została znaleziona w Grobie Zbawiciela. Kto czyta tę modlitwę lub jego czytania słuchać będzie, albo ją przy sobie nosić będzie - nie umrze niespodziewanie, nie utonie, nie spali się, żadna trucizna działać nań nie będzie i niezwyciężonym z walki życiowej wyjdzie. Jeżeli modlitwę tę odmawiać będzie niewiasta mająca zostać matką, szczęśliwe dziecko na świat wyda. Gdy przy dziecku tę modlitwę kłaść będzie, uchroni je od epilepsji. Tok tej choroby przerwać można, przykładając tę modlitwę do prawego boku człowieka, który ma tę chorobę. Tego, który tę modlitwę dla siebie lub drugich przepisze - błogosławić będą- mówi Zbawiciel, a kto by się z niej śmiał lub nią pogardził - uczynię z niej pokutę. Modlitwa ta zabezpiecza dom, w którym ją posiadają od burzy i piorunów. Kto tę modlitwę codziennie odmawiać będzie, na trzy dni przed śmiercią, otrzyma znak o godzinie swojej śmierci. Modlitwa Nabożna do Pana Jezusa, w której człowiek suplikuje przez zasługi gorzkiej Męki Jego o odpuszczenie grzechów i szczęśliwą śmierć, z wiary pobożnej ma mieć ten przywilej, który dusza jedna wypowiedziała ukazawszy się przyjacielowi:.,Byłam wprawdzie w wielkich mękach, a miałam być potępiona wiecznie i z tej przyczyny laskę Bożą otrzymałam, że tę modlitwę siedem razy tylko przez życie odmówiłam. Gdybym była codziennie mówiła, nie cierpiałabym żadnych męk".

Komentarze  

 
+1 #87 Irena 2016-02-03 14:29
Panie Jezu!Pomóż zwalczyć chorobę mojej mamie i miej litość nade mną,aby choroba kobieca na którą choruję odeszła ,bo bardzo przeszkadza mi w opiece nad najbliższymi.Za wierzam Ci Panie Miłosierny wszystkie problemy i troski mojej rodziny bo Ty wiesz co dla nas najlepsze.Jezu Ufam Ci a Ty działaj w moim życiu!
Cytować
 
 
+1 #86 Agnieszka 2016-02-01 23:03
Panie Jezu przyjmij do swojego Królestwa zmarłą Małgorzatę, która tak wiele zaznała krzywd od bliźnich. Umarła śmiercią męczeńską z powodu choroby. Wieczny odpoczynek racz dać Jej Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci na wieki, wieków. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
Cytować
 
 
+1 #85 Kazimierz 2016-02-01 19:14
Moniko i inne Osoby
dzisiaj pomodle sie za was tak jak umie najlepiej,z radoscia przepraszam ale cos mi nawala przycisk. BOG WAS WYSLUCHA
Cytować
 
 
+3 #84 Monika 2016-02-01 08:38
O moj ukochany Ojcze prosze cie o uzdrowienie mojego Andrzeja ma duzo do zrobienia wsrod nas wychowanie swoich dzieci a takze sluzenie tobie.O moj Ojcze kocham cie z calego serca spelnij moja laske.Amen
Cytować
 
 
+3 #83 Bozena 2016-01-31 20:33
Panie Jezu tatusiu najwspanialszy blagam Cie o szczesliwe rozwiązanie 02.02.2016.aby dzieciatko mimo tego co mowia lekarze urodzilo sie zdrowe i prawidłowo sie rozwijalo.Kocha m Cie.
Cytować
 
 
+2 #82 irena 2016-01-28 16:41
Kochany Panie Jezu proszę Cię o uzdrowienie mojej mamy Cecylii z torbieli jajnika i układu oddychania oraz o zdrowie i błogosławieństw o dla Ireny i Marzeny.Jezu Ufam Tobie i zawierzam Ci moją rodzinę i wszystkie problemy zdrowotne i życiowe a Ty działaj!
Cytować
 
 
+1 #81 kamil 2016-01-26 09:03
Jezu pomóż mi znalesc dobra prace i by wmojej rodzinie dlugi znikly i by jedna mloda dziewczyna zwrocila na mnie uwagę ,by zobaczyla ze jestem wartościowym czlowiekem ,niech sie dzieje twoja wola Jezu ,Jedyny Krolu polski
Cytować
 
 
+1 #80 Ania 2016-01-24 21:43
Panie Jezu ukochany, pomóż mi rozwiązać moje problemy finansowe.Powie dz co mam uczynić, czy zamiar jaki mam w głowie będzie dla mnie dobry.Poprowadź i pokieruj.Ufam Ci Jezu !
Cytować
 
 
+1 #79 MUSIEK 2016-01-21 11:26
Jezu Chryste oddaj mi kuleczke ktora zabrales.Tylko ty masz moc,tylko ty mozesz mi pomoc,tylko w tobie moja nadzieja.Ty jestes moim panem,ufam tobie,i bede chwalil na wieki:-(Pogon z mego zycia zle moce,abym wkoncu siu usmiechnal i zrozumial co oznacz byc szczesliwym.Cie zko jest zyc majc wiecznie pod gore,przestan prosze rzucac mi klody pod nogi.Nie prosze o wladze,o pieniadze.Oddaj mi tylko prosze to co mi zabrales,a bede najszczesliwszy m czlowiekiem na ziemi,i bede cie wielbil po zycia mojego kres.Pomoz mnie,i nie opusc znowu.Czekam z pokora na laske twoja o moj Panie:-(
Cytować
 
 
+2 #78 Małgosia 2016-01-21 05:45
KOCHANY JEZU NIECH TWOJA NAJŚWIĘTSZA KREW OBMYJE MNIE Z MOICH GRZECHOW I DOPROWADZI DO ODBYCIA DOBREJ SPOWIEDZI SW.,NIECH MNIE WYPROWADZI Z PROBLEMÓW EKONOMICZNYCH J POMOŻE ZNALEŚĆ DOBRĄ PRACĘ NA MIEJSCU,ŻEBY MOJE DZIECI WIDZIAŁY W TOBIE DOBRO NAJWIĘKSZE I CAŁA RODZINA WIELBIŁA CIEBIE DO KOŃCA ŻYCA.KRWI CHRYSTUSA UWIELBIAM CIEBIE.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież