MODLITWA DO PANA JEZUSA - ODNALEZIONA PRZY GROBIE PANA JESUSA


1. O najsłodszy Panie Jezu oddaję się Tobie dnia dzisiejszego i na zawsze, a osobiście w godzinę śmierci mojej.
2. Odwołuję się do nieskończonej dobroci Twojej.
3. Rany Twoje najświętsze, niechaj będą mym spoczynkiem.
4. Krew i woda, która wypłynęła z Najświętszego Serca Twego, niechaj mnie broni na strasznym sądzie Twoim.
5. Najświętsze ciało i krew Twoja, niechaj mnie nakarmi i napoi
6. Bojaźliwa śmierć Twoja, niechaj mnie zachowa ku żywotowi wiecznemu.
7. Krwawe krople Twoje, niechaj zmyją grzechy moje.
8. O mój Jezu Twój gorzki smutek ofiaruję Najmilszemu Ojcu Twemu Niebieskiemu na odpuszczenie wszelkich grzechów moich.
9. Twoje wzgardy i zelżywości o najmilszy Jezu, które wycierpiałeś, niechaj zapłacą wszystkie grzechy moje.
10. Twoje ciężkie urąganie i męki niesłychane, niechaj mnie ochronią.
11. Te wszystkie boleści Twoje, o mój Jezu, oddaję Twemu Ojcu Niebieskiemu, za wszystkie moje niedbalstwa w służbie Twojej.
12. Twoja wielka miłość, niech mnie obroni od sztormów szatańskich w godzinę śmierci mojej.
13. O Panie Jezu mój, Twoja Święta Krew, niechaj duszę moją grzechami zmazaną obmyje.
14. Twoja poraniona Głowa, niechaj mnie obroni od wszelkiego złego.
15. Twoje niewinne na śmierć zasądzenie, niechaj mi będzie na odpuszczenie grzechów moich, długów moich.
16. Twoje prace, niechaj nagrodzą moje popełnione złości.
17. Twoja nagość, niechaj okryje nagość duszy mojej.
18. Twoje gorzkości i ciężkości śmiertelne, zranione nogi, ręce i Serce Przenajświętsze, niechaj mnie w złej mocy śmierci mojej oświecą.
19. W Ranach Twoich Przenajświętszych ukryj mnie całego.
20. Krew Twoja z Przenajświętszego Serca Twego, niechaj mnie obmyje.
21. Twoja Boska Moc, niechaj mnie utwierdza i zachowa od wszystkiego złego na duszy i ciele.
22. O najsłodszy Panie Jezu Chryste, Twoje Rany i boleści niechaj mnie błogosławią.
23. O gorzka Męko Jezusowa, zachowaj mnie od zguby wiecznej.
24. O najdroższe Rany Jezusa mojego, bądźcie mi pomocą w ostatnią godzinę śmierci mojej.
25. O Najdroższa Krwi Jezusa mojego, obmyj grzechy moje przed Bogiem Ojcem Twoim.
26. O Panie Jezu Chryste, Twoja boleść, śmierć, uczynki dobre i nauki, niechaj mi pomogą zaprzestać grzechów moich, ale i dozwól mi za nie serdecznie żałować.
27. Oddaję się na koniec, o mój dobry Jezu, Najświętszemu Sercu Twemu i ufam Twemu Miłosierdziu, wierzę w zasługi Męki i Śmierci Twojej, której się polecam i oddaje, a osobliwie w godzinę śmierci mojej. AMEN.

Modlitwa ta została znaleziona w Grobie Zbawiciela. Kto czyta tę modlitwę lub jego czytania słuchać będzie, albo ją przy sobie nosić będzie - nie umrze niespodziewanie, nie utonie, nie spali się, żadna trucizna działać nań nie będzie i niezwyciężonym z walki życiowej wyjdzie. Jeżeli modlitwę tę odmawiać będzie niewiasta mająca zostać matką, szczęśliwe dziecko na świat wyda. Gdy przy dziecku tę modlitwę kłaść będzie, uchroni je od epilepsji. Tok tej choroby przerwać można, przykładając tę modlitwę do prawego boku człowieka, który ma tę chorobę. Tego, który tę modlitwę dla siebie lub drugich przepisze - błogosławić będą- mówi Zbawiciel, a kto by się z niej śmiał lub nią pogardził - uczynię z niej pokutę. Modlitwa ta zabezpiecza dom, w którym ją posiadają od burzy i piorunów. Kto tę modlitwę codziennie odmawiać będzie, na trzy dni przed śmiercią, otrzyma znak o godzinie swojej śmierci. Modlitwa Nabożna do Pana Jezusa, w której człowiek suplikuje przez zasługi gorzkiej Męki Jego o odpuszczenie grzechów i szczęśliwą śmierć, z wiary pobożnej ma mieć ten przywilej, który dusza jedna wypowiedziała ukazawszy się przyjacielowi:.,Byłam wprawdzie w wielkich mękach, a miałam być potępiona wiecznie i z tej przyczyny laskę Bożą otrzymałam, że tę modlitwę siedem razy tylko przez życie odmówiłam. Gdybym była codziennie mówiła, nie cierpiałabym żadnych męk".

Komentarze  

 
+5 #159 Ela 2016-08-12 07:48
Panie Jezu dziekuje Ci za wszystko.Kocham Cie Panie i przepraszam za moje grzechy.
Cytować
 
 
+7 #158 Michał 2016-08-10 10:44
Dziekiuje Ci Panie Jezu za wszelkie łaski, a szczególnie twoją obecność w moim źyciu.Proszę cię Jezu o łaski dla mojej źony i dzieci ,maleństwa aby urodzilo sie zdrowe i wszystkich moich krewnych.
Cytować
 
 
+6 #157 Tomek 2016-08-07 22:09
Chciałbym sie podzielic z wami moja refleksja i przezyciem. Otoz ok. 4,5 lata temu poddalem sie w zyciu co bylo spowodowane pewnym wydarzeniem i proszeniem Boga o pomoc. Przestalem wierzyc i zwatpilem w Niego kiedy zauwazylem ze nie pomogl. Zwatpilem na tyle ze nie chcialem sie modlic obwinialem Go obrazalem, wpadlem w stany depresyjne i nie mialem checi zycia.. tracilem przyjaciol i odbijalo sie to na rodzinie lecz pewnego dnia ponad rok temu wydarzylo sie cos co wplynelo na moje zycie powoli stopniowo zmienialo sie na plus teraz wiem ze to Jego zasluga i myslalem ze kiedys wwierzylem ale to co teraz czuje Jest Wiara jakiej nigdy nie mialem. Na Koniec prosze Was o modlitwe lub samo wspomnienie mnie w Niej odzwdziecze sie Tym samym. z Bogiem :)
Cytować
 
 
+6 #156 Agata 2016-08-04 01:38
Panie Jezu Przenajdrozszy dziękuję Ci za łaski którymi wraz z Matką Przenajswietsza mnie i moja rodzinę obdarowywujesz.
Chroń mnie i moja rodzinę i prowadź mnie Twoja droga.
Gdybym kiedykolwiek przestała być wdzięczna Tobie raczej mnie upomnie.
Najmłodszy Jezu z całego serca dziękuję.
Agata z rodziną.
Cytować
 
 
+6 #155 Piotr 2016-08-03 16:02
Panie Jezu Kochany, blagam Cie chron mnie I moja Rodzine. Uwolnij mnie blagam od nerwicy, depresji, lekow I niepokojow oraz wzmocnij moja wiare. Prosze tez o uzdrowienie od problemow z okiem.
Jezu Ufam Tobie!!!
Cytować
 
 
+7 #154 Krzysztof 2016-07-26 23:53
Panie Jezu,blagam chron moja rodzine, dzieci,zone,mni e. Wlej w nas milosc wzajemna i blizniego,ulecz ze wszystkich ciezkich chorob ktore nas drecza,daj nam wszystkim prace, bysmy szczesliwie mogli placic naleznosci nasze, szczegolnie mnie chron w mej pracy, aby nigdy wiecej nie musial jej szukac, aym w obecnej dobrze sie spelnial. Chron mojego syna Jakuba, ktory idze bardzo zla droga, wygon z niego dmeona, trzymaj w trzezwosci, narkotykow, Aby jak najszybciej znalazl prace. Zmiluj sie nad nami Panie Jezu.Blagam
Cytować
 
 
+3 #153 Zofia 2016-07-26 08:19
Panie Jezu dziękuję Ci za Rodziców
Cytować
 
 
+6 #152 teresa 2016-07-23 20:16
Panie Jezu kocham Cie ,bądz uwielbiony i zmiłuj sie nademną i moją rodziną.Proszę o łaskę zdrowia dla mojej mamy chorej na nowotwur zeby sie nie odnowił i ulge w bólu biodra .O zdrowie dla brata z depresi ,aby nie pił i o dobrą prace dla niego proszę panie Jezu bo juz tak długo szuka.W intencji mojego męża o zdrowie i potrzebne mu łaski ,w intecji córki i ziecia o przemiane serca,wiekszą ufnsc i wiare,zeby chodzili na msze świetą i żeby wzieli slub koscielny i o zdrowie dla nich i wnusia Kubusia i wszystkie potrzebne im łaski.O łaskę zdrowia dla mnie ,o ulge w cierpieniu,o szczęsliwe rozwiązanie problemów finansowych i spłacenie długów.i we wszystkich intecjach mojego serca.
Cytować
 
 
+4 #151 renata 2016-07-18 22:04
Jezusie ukochany wejzyj na moje prośby i modlitwy, pomóz mi proszę, o wnuka mego błóagam ulecz go, uratuj go aby się nie zaracił . Ty wszystko mozesz proszę weż mojego wnuka w opiekę Twoją aby się nie zatracił. Będę się modlić aż do skutku. Bo Ty powiedziałeś proscie a otrzymacie. Ja prosze i błagam i nie odejde od stóp twoich dopóki go nie wyleczysz.
Cytować
 
 
+6 #150 Justyna 2016-07-16 07:30
Ukochany Panie Jezu znowu błagam Cie o pomoc,oddaje wszystko w Twoje ręce prosze Cie nie opuszczaj nas.Spraw żeby ten koszmar sie skończył.Jezu Ufam Tobie.
Cytować
 
 
+6 #149 Jolanta 2016-07-05 20:13
Panie Jezu wielbię Cię i adoruję,kocham Cię.Bądź zawsze Królem mego serca.Oddaję Ci Panie wszystkich moich Bliskich,całe nasze życie...Dziękuj ę za wszystkie problemy,jeśli są drogą do Zbawienia...Duc hu Święty chroń nas od złego.Amen
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież