MODLITWA DO PANA JEZUSA - ODNALEZIONA PRZY GROBIE PANA JESUSA


1. O najsłodszy Panie Jezu oddaję się Tobie dnia dzisiejszego i na zawsze, a osobiście w godzinę śmierci mojej.
2. Odwołuję się do nieskończonej dobroci Twojej.
3. Rany Twoje najświętsze, niechaj będą mym spoczynkiem.
4. Krew i woda, która wypłynęła z Najświętszego Serca Twego, niechaj mnie broni na strasznym sądzie Twoim.
5. Najświętsze ciało i krew Twoja, niechaj mnie nakarmi i napoi
6. Bojaźliwa śmierć Twoja, niechaj mnie zachowa ku żywotowi wiecznemu.
7. Krwawe krople Twoje, niechaj zmyją grzechy moje.
8. O mój Jezu Twój gorzki smutek ofiaruję Najmilszemu Ojcu Twemu Niebieskiemu na odpuszczenie wszelkich grzechów moich.
9. Twoje wzgardy i zelżywości o najmilszy Jezu, które wycierpiałeś, niechaj zapłacą wszystkie grzechy moje.
10. Twoje ciężkie urąganie i męki niesłychane, niechaj mnie ochronią.
11. Te wszystkie boleści Twoje, o mój Jezu, oddaję Twemu Ojcu Niebieskiemu, za wszystkie moje niedbalstwa w służbie Twojej.
12. Twoja wielka miłość, niech mnie obroni od sztormów szatańskich w godzinę śmierci mojej.
13. O Panie Jezu mój, Twoja Święta Krew, niechaj duszę moją grzechami zmazaną obmyje.
14. Twoja poraniona Głowa, niechaj mnie obroni od wszelkiego złego.
15. Twoje niewinne na śmierć zasądzenie, niechaj mi będzie na odpuszczenie grzechów moich, długów moich.
16. Twoje prace, niechaj nagrodzą moje popełnione złości.
17. Twoja nagość, niechaj okryje nagość duszy mojej.
18. Twoje gorzkości i ciężkości śmiertelne, zranione nogi, ręce i Serce Przenajświętsze, niechaj mnie w złej mocy śmierci mojej oświecą.
19. W Ranach Twoich Przenajświętszych ukryj mnie całego.
20. Krew Twoja z Przenajświętszego Serca Twego, niechaj mnie obmyje.
21. Twoja Boska Moc, niechaj mnie utwierdza i zachowa od wszystkiego złego na duszy i ciele.
22. O najsłodszy Panie Jezu Chryste, Twoje Rany i boleści niechaj mnie błogosławią.
23. O gorzka Męko Jezusowa, zachowaj mnie od zguby wiecznej.
24. O najdroższe Rany Jezusa mojego, bądźcie mi pomocą w ostatnią godzinę śmierci mojej.
25. O Najdroższa Krwi Jezusa mojego, obmyj grzechy moje przed Bogiem Ojcem Twoim.
26. O Panie Jezu Chryste, Twoja boleść, śmierć, uczynki dobre i nauki, niechaj mi pomogą zaprzestać grzechów moich, ale i dozwól mi za nie serdecznie żałować.
27. Oddaję się na koniec, o mój dobry Jezu, Najświętszemu Sercu Twemu i ufam Twemu Miłosierdziu, wierzę w zasługi Męki i Śmierci Twojej, której się polecam i oddaje, a osobliwie w godzinę śmierci mojej. AMEN.

Modlitwa ta została znaleziona w Grobie Zbawiciela. Kto czyta tę modlitwę lub jego czytania słuchać będzie, albo ją przy sobie nosić będzie - nie umrze niespodziewanie, nie utonie, nie spali się, żadna trucizna działać nań nie będzie i niezwyciężonym z walki życiowej wyjdzie. Jeżeli modlitwę tę odmawiać będzie niewiasta mająca zostać matką, szczęśliwe dziecko na świat wyda. Gdy przy dziecku tę modlitwę kłaść będzie, uchroni je od epilepsji. Tok tej choroby przerwać można, przykładając tę modlitwę do prawego boku człowieka, który ma tę chorobę. Tego, który tę modlitwę dla siebie lub drugich przepisze - błogosławić będą- mówi Zbawiciel, a kto by się z niej śmiał lub nią pogardził - uczynię z niej pokutę. Modlitwa ta zabezpiecza dom, w którym ją posiadają od burzy i piorunów. Kto tę modlitwę codziennie odmawiać będzie, na trzy dni przed śmiercią, otrzyma znak o godzinie swojej śmierci. Modlitwa Nabożna do Pana Jezusa, w której człowiek suplikuje przez zasługi gorzkiej Męki Jego o odpuszczenie grzechów i szczęśliwą śmierć, z wiary pobożnej ma mieć ten przywilej, który dusza jedna wypowiedziała ukazawszy się przyjacielowi:.,Byłam wprawdzie w wielkich mękach, a miałam być potępiona wiecznie i z tej przyczyny laskę Bożą otrzymałam, że tę modlitwę siedem razy tylko przez życie odmówiłam. Gdybym była codziennie mówiła, nie cierpiałabym żadnych męk".

Komentarze  

 
+1 #288 Arkadiusz 2017-04-27 07:47
Panie Jezu pokornie błagam o nawrócenie mojej kochanej żony Magdaleny, o uzdrowienie naszego małżeństwa, które ty pobłogosławiłeś ,o usuniecie z jej otoczenia tych przyjaciółek i osób, które mają na nią zły wpływ przez co sama nie podejmuje racjonalnych i trzeźwy decyzji, oraz o moj szczęśliwy powrót do żony i synka. Panie Jezu ty wiesz ze cała ta sytuacja wynika z decyzji mojej żony, proszę cię i błagam o naprawę tych problemów oraz dopomóz mi w trwania w sakramencie małżeństwa. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu
Amen
Cytować
 
 
+3 #287 Monika 2017-04-26 06:33
Jezu ufam Tobie. Prosze o szczesliwe rozwiazanie trudnych spraw finansowych, aby znow wyszlo dla nas slonce. Prosze o zdrowie dla rodzicow.
Cytować
 
 
+5 #286 Monika 2017-04-24 21:33
Dziękuję Panie ze jesteś z nami ze pomagasz nam w trudnych chwilach nie opuszczaj nas i błogosław mojej rodzinie i wnuczkowi Jasiowi
Cytować
 
 
+7 #285 teresa 2017-04-22 18:48
Panie Jezu Chryste polecam Tobie problemy Łukasza i Moniki. Ufam Tobie i wierzę mocno że im będziesz błogosławić. Weź w opiekę moją całą rodzinę i oddal od niej nieszczęścia i choroby.
Cytować
 
 
+6 #284 Ewa 2017-04-22 12:10
Panie Jezu dziękuję za otrzymane łaski i proszę miej mnie w swej opiece. Proszę ratuj mnie w tej sytuacji, z której nie widzę już wyjścia.
Cytować
 
 
+6 #283 Małgorzata 2017-04-22 06:22
Dobry Jezu spraw bym przestała żle myśleć o Eli spraw by i ta kobieta przejrzała na oczy bo wzrok i dusza jej jest mętna Wybaczam Ci Elu i wybacz Ty mi wszystkie zło które Ci uczyniłam Jezu spraw bym już nigdy o nikim zle nie myślała Jezu ufam Tobie i swoje życie oddaję Tobie
Cytować
 
 
+5 #282 Małgorzata 2017-04-21 18:12
Jezu naucz mnie kochać Jezu spraw by mój syn wyszedł z nałogów i problemów z tym związanych Jezu pomóż jego rodzinie by wytrwało to wszystko Jezu dziękuje Ci za wszystkie łaski które mi dajesz Jezu spraw by Piotr syn mojej przyjaciółki wyzdrowiał Jezu spraw by Ola która zbłądziła weszła na drogę prawdy i otrzymała łaski od Ciebie Jezu ufam Tobie
Cytować
 
 
+6 #281 Jozef 2017-04-21 14:24
Choc choruje to mam takom głebokom wiare Pana Jezusa ze Jak Mysle o tym zo Mi Jest Lepiej Prosze Omodliwę
Cytować
 
 
+6 #280 Jadwiga 2017-04-19 13:46
Jedna z piękniejszych modlitw jakie znam a ostatnio znalazłam.Jazu ufam Tobie,Jezu Ty się tym zajmij
Cytować
 
 
+3 #279 Małgorzata 2017-04-19 06:49
Panie Jezu miłosierny proszę Cie o szczesliwe zakonczenie sprawy mojego syna Waldemara.Prosz e miej moją rodzine w swej opiece.Dziekuje za karzdy dzień.
Cytować
 
 
+3 #278 Elżbieta 2017-04-19 06:11
Najukochańszy Panie Jezu dziękuję za otrzymane łaski.Proszę Cię, miej w opiece całą moją rodzinę, uchroń nas od złego.
Cytować
 
 
+4 #277 Monika 2017-04-18 05:44
Panie Jezu prosze o zdrowie i laski dla naszej calej rodziny. Jezu milosierny prosze o rozwiazanie dla nas trudnych spraw, ktore nas wyniszczja. Spraw aby znow zaswiecilo dla nas slonce. Jezu ufam Tobie, Ty sie tym zajmij. Dziekuje Jezu za to co mamy, za kazdy dzien, za to ze jestes z nami.
Cytować
 
 
+8 #276 J 2017-04-16 19:01
Zaprawdę modlitwę tą słyszy Nasz Pan. Duch Święty zstąpił na Polskę za sprawą Św. JPII. Objawił się. Pan żyje, Alleluja. Jeśli macie w tej chwili jakieś zmartwienia to wiedzcie, że one kiedyś przeminą. Kochany Jezu Króluj nam :-))
Cytować
 
 
+6 #275 Slawek 2017-04-16 18:46
Polecam Ci Panie moja zone i corke....dzieku je ze jestes w mojej rodzinie..Badz Blogoslawiony na wieki,dopomoz Jezu drogi wszystkim ktorzy w tej modlitwie szukaja pocieszenia,nie przez przypadek tu trafili.
Cytować
 
 
+7 #274 zofia 2017-04-16 09:15
JEZU MÓJ WYSŁUCHAJ MEJ PROŚBY ,PRZEZ NAJDROŻSZĄ KREW I RANY TWOJE BŁAGAM CIĘ O ZDROWIE MOICH DZIECI ,BEATĘ ,PIOTRA I MARKA,O ZDROWIE MICH BRACI,WNUKÓW I PRAWNUKÓW.BŁAGA M W SZCZEGÓLNOŚCI O NAWRÓCENIE MOJEGO SYNA PIOTRA I BEATE.PANIE MÓJ WYSŁUCHAJ MOICH PRÓŚB I MNIEJ ICH W OPIECE.
Cytować
 
 
+5 #273 zofia 2017-04-16 08:58
BŁAGAM CIĘ UKOCHANY JEZU O ZDROWIE MOICH DZIECI ,A SZCZEGÓLNIE BŁAGAM O NAWRÓCENIE MOJEGO SYNA PIOTRA I CÓRKĘ BEATĘ .JEZU BĄDZ POCHWALONY NA WIEKI
Cytować
 
 
+8 #272 aldona 2017-04-16 01:10
Jezu kocham cię,Jezu dziękuję Ci, Jezu wielbię cię, Jezu szukam Cie wszędzie i we wszystkim, Jezu ufam Tobie. Twoja wierna czcicielka. O nic nie proszę bo Ty wszystko wiesz i znasz moje potrzeby i troszczysz się zawsze o mnie. Pobłogosław mnie, moją rodzinę i pozostałe osoby które również tu napisały. Abba Ojcze :)
Cytować
 
 
+6 #271 Katarzyna 2017-04-15 14:05
O mój Jezu .Wierzę w Ciebie.uwielbia m Ciebie.ufam Tobie.i kocham Ciebie z całego serca..Proszę Cię mój Królu o nawrócenie dla moich dzieci Katharina .Sebastiana Patricka i Jessiki.i o mój i męża powrót do Polski
Cytować
 
 
+8 #270 Adam 2017-04-14 19:05
Mój stwórco i podporo mego życia , błagam cię abyś uchronił moją rodzinę i dał życie wieczne mojemu zmarłemu chrzestnemu i innym o których już nie pamiętam , aby moje życie się zmieniło , bym mógł być postrzegany przez ludzi już nie za tego którego mnie uważali ,abyś mógł mi wskazać twoją drogę którą bym podążał całe swoje życie, abym znalazł miłość swego życia , tylko ty jesteś z prawdy i prawdą możesz tego dokonać , kocham cię i nigdy tego nie zapomnę . Adam
Cytować
 
 
+10 #269 tomek 2017-04-14 18:44
Jezu naucz mnie kochac i sie radowac zyciem, zgladz moja zmyslowosc!
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież