MODLITWY PORANNE

W Imię Ojca i Syna i Ducha Św. Amen.


Przez 5-krotne przeżegnanie się wielbimy i czcimy pięć Ran Jezusa Chrystusa i otrzymujemy przez to dodatkowe łaski miłości do Najświętszych Ran Jezusa Dziękuję Ci Boże w Trójcy Św. Jedyny, że mi dnia dzisiejszego dałeś doczekać i zdrowo ze snu się obudzić. Staję przed Tobą sercem skruszonym i uwielbiam Twoją nieskończoną Miłość i Miłosierdzie. Proszę Cię o potrzebne łaski, środki i odwagę do wypełnienia Twojej Woli w każdej chwili dnia dzisiejszego i w całym moim życiu.

Ojcze Nasz...

Ojcze Przedwieczny, przez Bolesne i Niepokalane Serce Maryi, ofiaruję Tobie cały ten dzień, wszystkie moje modlitwy, myśli, prace, radości i cierpienia w łączności z NAJDROŻSZĄ KRWIĄ JEZUSA CHRYSTUSA i wszystkimi Mszami Św. odprawianymi dziś na całym świecie z cierpieniami i zasługami Jezusa, Maryi i wszystkich Świętych w intencji Kościoła św., i Ojca Św., o Pokój na świecie, na wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata, za nawrócenie grzeszników i za dusze w czyśćcu cierpiące, oraz o przyśpieszenie triumfu dwóch Najświętszych Serc, Jezusa i Maryi.


Matko Najświętsza, proszę Cię, ofiaruj NAJDROŻSZĄ KREW JEZUSA CHRYSTUSA w tych intencjach.

Zdrowaś Maryjo...

Komentarze  

 
0 #54 Bożena 2017-10-11 06:22
Proszę Cię Matko Przenajświętsza o uzdrowienie relacji rodzinnych aby moja siostra i siostrzenica zrozumiały że pomoc schorowanemu tacie /dziadkowi to miłość bliźniego by już nie robiły nam przykrości. Jezu Ufam Tobie. Wlej Panie w moje serce nadzieję i wiarę bym mogła być silna w wierze i miło.ści .
Cytować
 
 
0 #53 Ala 2017-10-07 05:08
Przez kochane serca znoszę prośbę o uzdrowienie małżeństwa Zbigniewa iAliny
Cytować
 
 
0 #52 Jadwiga Szmurlo 2017-10-04 12:19
Milosierny Boze prosze Cie o pomoc dla mojej corki Jessica o zeby wyszla z tej choroby szczesliwie,mie j Boze i Maryjo w swojej opiece na kazdym dniu i kazdym kroku.Bog zaplac
Cytować
 
 
0 #51 Alina 2017-09-19 05:51
Proszę o nawrócenia męża Zbigniewa i uzdrowienie małżeństwa Alina Zbigniew
Cytować
 
 
0 #50 Alicja 2017-09-05 05:56
Matko Boża dziękuję za opiekę nad moją rodziną, proszę o wstawiennictwo do Twego Syna i nawrócenie moich dzieci.
Cytować
 
 
+1 #49 Maria 2017-07-06 09:59
Dziękuję Ci Boże mój,za wszystko , przepraszam za niezliczone grzechy moje.Proszę Cię Jezusie, oświeć moje zwaśnione dzieci.Tego najbardziej pragnę.Modlę się nieustannie,ale może mało gorliwie.Duchu Święty pomóż mi.Nigdy przedtem nie było w naszej rodzinie niezgody,dlateg o mnie to bardzo boli.Pomóżcie mi też moi Swięci z Maryją na pierwszym miejscu.
Cytować
 
 
+3 #48 Mama 2017-06-12 01:36
Sw. Maryjo blagam o wsparcie duchowe, Za mojego syna Piotra o pomoc w przygotowaniu sie do sesji poprawkowej, o modlitwe za niego , błagam o Twoją pomoc w jego tym czasie bo wiedze ze jest zniechcecony , daj mu sile i wsparcie. Wyproś u Pana światło dla jego umysłu i siłę dla mojej woli.
Ty ktora tak sie troszczysz o nas wszystkich spraw żebym mógł przezwyciężyć szczęśliwie wszystkie trudności w przygotowaniu do egzaminu poprawkowego i w jego zdaniu. blagam abu duch lenistwa odszedl od niego .Blagam
Cytować
 
 
+4 #47 Paweł 2017-05-27 04:40
W intencji nieustającej świętości posługi duszpasterskiej całego bez wyjątku duchowieństwa polskiego Kościoła Katolickiego zgodnie z wolą i słowem objawionym Boga w Trójcy Świętej jedynego, w intencji nawrócenia, opamiętania i uwolnienia od wszelkich zniewoleń demonicznych polskiego Kościoła i Narodu Polskiego.
Cytować
 
 
+4 #46 Ana 2017-05-16 05:51
Proszę o pomoc pokonania grzechu leniwstwa aby mogłabym każdą chwilę ofiarować Ci Boże. Znasz moje wszystkie intencje, proszę aby zgodnie z Twoją wolą byłoby wszystko tak jak ma być.
Cytować
 
 
+3 #45 Lidia 2017-05-15 07:22
Prosze Matke przenajswietsza o pogodzenie sie mojej rodziny moich corek zgode i milosc Jezu ufam Tobie
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież