Witamy na Forum modlitewnik.com.pl

Zachęcamy do dzielenia się z nami swoimi przemyśleniami...

Komentarze  

 
0 #56 irena 2017-07-18 10:28
to co napisal tadeusz na forum to prawda,nowenna pompejanska naprawde czyni cuda,ja koncze odmawiac w intenncji mojego meza o uzdrowienie z choroby alkoholowej ,juz prawie dwa miesiace nie siegna po alkohol a wczesniej pil ciagle kazdego dnia,bardzo dziekuje za to matce boze i bede dziekowac do konca moich dnii nie terapia ale modlitwa go uratuje ,bardzo w to wierze i ufam maryji ze reszte lask tez wyprosze za jej wstawiennictwem
Cytować
 
 
0 #55 Ala 2017-06-26 19:43
Króluj Nam Chryste. Mam troje małych dzieci i chociaż bardzo bym pragnęła nie mogę poświecić na modlitwe tyle czasu ile bym chciala. Proszę o modlitwę w intencji mojego taty o uwolnienie z nałogu alkoholizmu i łąske nawrócenia . Proszę o łaske zdrowia dla mamy i pomoc w rozwiązaniu spraw które przede mną ukrywa. Oraz o łaskę zdrowia dla mojej kuzynki której wykryto kilka różnych zmian nowotworowych. Dla siebie nie proszę o nic. Z Panem Bogiem.
Cytować
 
 
+1 #54 Piotr 2017-04-19 09:59
Ojcze, tak bardzo brakuje ciepła domu i bliskich. Ty Ojcze wiesz jak ciężki jest Krzyż samotności. Łaskawie postaw na mojej drodze serce, które pokocham z wzajemnością. Ojcze, w Tobie cała moja nadzieja.
Cytować
 
 
+1 #53 Danusia 2017-02-27 09:46
http://www.modlitewnik.com.pl/modlitwy/244-tajemniczy-list-znaleziony-w-watykanie
Do postu Agi
Aga zajmij się Jezusem a On zajmie się Twoimi problemami.
Cytować
 
 
+4 #52 Aga 2017-02-22 22:01
proszę o modlitwę za mojego synka ma4 latka.bardzo ciężko zachorował,ale z Bożą pomocą wyszedł z tego.ale skutki tej choroby zostały.niemówi ,niechodzi.i ma padaczkę.ciężko mi z tym się uporać ponieważ niemam wsparcia od bliskich mi osób.modlitwa mi pomaga i stwram się wierzyć że będzie lepiej.
Cytować
 
 
+4 #51 Barbara 2017-02-16 19:56
Szukaj prawdy gdzie chcesz ale ja wiem, że prawda kryje się w nas samych.Błogosła w Panie Tych, którzy prześladują innych.
Cytować
 
 
+1 #50 jan 2017-02-15 19:10
Szczesc Boze.
Kopiuje części Mszy sw podyktowane przez Pana Jezusa. Proszę o informacje skąd są te piękne modlitwy ?
jesli to nawet sa prywatne objawienia.
Pozdrawiam
Cytować
 
 
+4 #49 Barbara 2017-01-01 10:34
Mam podjąć trud pracy. Aby mój wysiłek nie poszedł na marne, ale przyniósł błogosławione owoce. Moja praca składa się z mnóstwa czynności, różnych drobiazgów, etapów następujących po sobie. Proszę Cię, Duchu Święty, o natchnienie, abym umiała pracować lepiej, bym znalazła sposób na właściwe ułożenie swoich zajęć, aby moja praca była jakościowo lepsza i bardziej wydajna. Oddal ode mnie także poczucie zmęczenia, przyjdzie bowiem właściwy czas na wypoczynek. Uczyń mój trud owocnym, daj mi doznać zadowolenia z wszystkiego, co dobrze mi wyjdzie, aby mój zapał wzrastał i większa była chęć robienia dobrego użytku z moich talentów i mojego powołania. Chociaż praca jest trudem wykonywanym "w pocie czoła"; błogosław mi w pracy, daj mi natchnienie, by trud ten stał się dla mnie trudem chcianym, a jego owoc był pożyteczny. Amen.
Cytować
 
 
+5 #48 tadeusz 2016-12-06 00:27
Pragnę się podzielić dobrą doradą dla osób w ciężkich sytuacjach życiowych aby nie ustawały w modlitwie , ale wytrwale się modliły .proszę was kochani spróbujcie odprawić NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ , to wymaga wytrwałości . Nie będę się rozpisywał ale CZYNI CUDA -mówi się o niej że jest nie do odparcia ,polecam jest w internecie .
Cytować
 
 
+2 #47 Krystyna 2016-10-13 12:22
Nie wiedziałam, że coś takiego jest. Dowiedziałam się, odczytałam informację o tej modlitwie z transmisji ks. Piotra Glas. Dziękuję! Modlitewnik jest dobry. Wpisałam swoja intencję i zastanawiam się czy dobrze zrobiłam i czy te intencje, prośby są omadlane i przez kogo? Takiej jasności mi brakuje.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież