Witamy na Forum modlitewnik.com.pl

Zachęcamy do dzielenia się z nami swoimi przemyśleniami...

Komentarze  

 
0 #58 Małgorzata 2017-12-13 07:26
Dziękuję za wszystkie otrzymane laski.
Proszę o zdrowie i Boże Błogosławieństw o dla mojej rodziny.
Cytować
 
 
0 #57 Wera 2017-11-26 09:36
Bożej Opatrznosci ufam całym swoim sercem, otrzymalam wiele łask za które bardzo dziękuję. I wieżę że Boża Opatrzność dotknie także serca innych. Trzeba po prostu powierzyć się i zaufać całym sobą. Modlitwą zawsze z wami. Szczęść Boże!
Cytować
 
 
0 #56 elzbieta 2017-11-05 01:17
prosze o modlitwe o laske pojednaania i przebaczenia i nawrocenia uwolnienia od zlego
Cytować
 
 
0 #55 Dawid 2017-08-30 08:14
Przepraszam za błędy :)
Cytować
 
 
+1 #54 Dawid 2017-08-30 08:09
Bylismy w szoku,jaka piękna może być modlitwa i żywa wiara w Boga. Te rekolekcje dały nam takiego pędu do Boga, że postanowiliśmy żyć w czystości do ślubu a zaznaczę, iż termin mamy na przyszły rok pod koniec kwietnia. Modlimy się wspólnie, chodzimy do kościoła nawet w środku tygodnia. Modlimy się wspólnie w ten piątek czas na pierwszą spowiedź od wielu lat. Tak więc nie piszcie takich rzeczy, że osoby żyjące w związku partnerskim są stracone. Dla Pana Boga nie ma rzeczy nie wykonalnych. Za takich ludzi trzeba się modlić a Pan Jezus już się tym zajmie. Dziękuję Panu,że tak długo czekaliśmy ze ślubem kościelnym bo teraz wiemy jak dużo on dla nas znaczy. Jeżeli ktoś będzie miał ochotę to niech wspomnienia nas w modlitwie abyśmy trwali i pogłębiali swoją wiarę. Szczęść Boże. Dawid-Cypriana
Cytować
 
 
0 #53 Dawid 2017-08-30 08:02
Jeszcze wtedy nie wiedzieliśmy, że nadeszła wielka zmiana w naszym życiu.W maju 2017 po pierwszej Komuni Św bratanka żona wychodząc z Kościoła mówi do mnie Dawid mam dosyc takiego życia,bierzemy ślub kościelny.Patrz e na nią kochanie co się stało,że tak nagle zmieniłaś zdanie.Nie potrafiła mi odpowiedzieć na pytanie. Następnego dnia byliśmy u proboszcza określić datę ślubu.Następnie okazało się,iż musimy odbyć rekolekcje przed małżeńskie do których byłem sceptyczny.Udal ismy się na te rekolekcje. I tutaj następny skok w stronę Boga,podczas mszy która była poza planem gdyż musieliśmy grupą zwolnić miejsce na sali.Modlilismy się z całą grupą i z małżeństwami do Ducha Świętego o łaskę. I tutaj następny skok w stronę Boga, łzy z oczu leciały nam wszystkim moja żona omal nie zemdlala.
Cytować
 
 
0 #52 Dawid 2017-08-30 08:00
Szczęść Boże Kochani.Opisze nasza historię z żoną jesteśmy razem 17lat,mamy córeczkę 9 letnia,jesteśmy 7lat po ślubie cywilnym.Przez te wszystkie lata Bóg był nam obcy i nagle 2016 r następuje zwrot w naszym życiu, żona poddaje się zabiegowi. Niestety lekarz popelnia błąd i uszkadza żonie inny organ, żona cierpi przez 28dni, morafina nie działała tak ja bolało.Ja zabiegany między szpitalem a opieka nad córka zacząłem się modlić jednym prostym zdaniem.Panie Boże wiem,że wszystko będzie dobrze.Żonę,że tak powiem naprawili w innej klinice, powolutku wracała do zdrowia.
Cytować
 
 
0 #51 irena 2017-07-18 10:28
to co napisal tadeusz na forum to prawda,nowenna pompejanska naprawde czyni cuda,ja koncze odmawiac w intenncji mojego meza o uzdrowienie z choroby alkoholowej ,juz prawie dwa miesiace nie siegna po alkohol a wczesniej pil ciagle kazdego dnia,bardzo dziekuje za to matce boze i bede dziekowac do konca moich dnii nie terapia ale modlitwa go uratuje ,bardzo w to wierze i ufam maryji ze reszte lask tez wyprosze za jej wstawiennictwem
Cytować
 
 
0 #50 Ala 2017-06-26 19:43
Króluj Nam Chryste. Mam troje małych dzieci i chociaż bardzo bym pragnęła nie mogę poświecić na modlitwe tyle czasu ile bym chciala. Proszę o modlitwę w intencji mojego taty o uwolnienie z nałogu alkoholizmu i łąske nawrócenia . Proszę o łaske zdrowia dla mamy i pomoc w rozwiązaniu spraw które przede mną ukrywa. Oraz o łaskę zdrowia dla mojej kuzynki której wykryto kilka różnych zmian nowotworowych. Dla siebie nie proszę o nic. Z Panem Bogiem.
Cytować
 
 
+1 #49 Piotr 2017-04-19 09:59
Ojcze, tak bardzo brakuje ciepła domu i bliskich. Ty Ojcze wiesz jak ciężki jest Krzyż samotności. Łaskawie postaw na mojej drodze serce, które pokocham z wzajemnością. Ojcze, w Tobie cała moja nadzieja.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież